Vyplňte krátky formulár a my Vás budeme v najkratšom možnom čase kontaktovať.

STONEX S5

ÚvodProduktyGIS
Stonex S5 Stonex S5 Stonex S5 Stonex S5 Stonex S5 Stonex S5 Webové rozhranie Webové rozhranie Webové rozhranie Webové rozhranie Webové rozhranie Stonex S5 Stonex S5

V dnešnej dobe je možné podstatne zlepšiť presnosť merania už existujúceho mobilného telefónu, notebooku či tabletu vďaka malým a inteligentným GNSS prijímačom. Stačí jednoducho pripojiť k zariadeniu novinku od Stonexu – S5 a meriate so submetrovou presnosťou.

S5 používa na prepojenie so zariadeniami moderné technológie – Bluetooth s dlhým dosahom či Wi-Fi. O jeho celkové fungovanie sa stará operačný systém Linux a užívateľ ho môže jednoducho konfigurovať cez webové rozhranie. Práve to robí z S5 “aktívne zariadenie”, ktoré nie je závislé na použitej aplikácii vo vašom externom zariadení – telefóne, či tablete.
Inteligentný prijímač Stonex S5 podporuje viacero satelitných systémov – GPS, Glonass, Galileo, Beidou a systém zvyšujúci presnosť – SBAS za použitia prijímania signálu z korekčných satelitov.
Vďaka integrovanému GPRS modemu, môže S5 využívať výhody už existujúcej pozemnej korekčnej siete. Jednoducho sa pomocou SIM karty a mobilného internetu pripojíte ku korekčnej službe (napr. Skpos).

Vďaka možnosti využitia SBAS a pripojenia sa ku korekčnej službe je možné využívať submetrovú presnosť všade tam, kde to potrebujete.
Stonex S5 je možné využiť v kombinácii so zariadeniami s operačným systémom Android, Windows či Windows Mobile kedykoľvek to budete potrebovať a vyrobiť tak z obyčajného zariadenia presné GIS zariadenie. Využitie S5 je samozrejmosťou v lesníctve, presnom poľnohospodárstve, pri zbere údajov pre GIS, ale aj všade tam, kde potrebujete dosiahnuť submetrovú presnosť bez zbytočne veľkých a ťažkých GNSS prijímačov.

produkt nájdete aj na našom e-shope

Kľúčové vlastnosti

Stiahnuť brožúru
Máte otázku? Napíšte nám na info@stonex.sk, budeme vás kontaktovať.

Ďalšie produkty

Stonex S4II
Stonex S4II
Komplexné riešenie pre spracovanie drevnej hmoty
Komplexné riešenie pre spracovanie drevnej hmoty
STONEX S7G
STONEX S7G